Cinsel Sohbet

Cinsel sohbet her insanın ihtiyaç duyabilicegi ve konuşmak isteyebiliceği bir iletişim olmakla beraber karşı cinsle güzel diyalog kurmanız demektir. Heyecan, romantizm tanımadığınız bir insanla birşeyler paylaşmak oldukça güzel bir duygudur. Tabi ki sunucu içerisinde farklı kategorilerimiz de var.


Sayfamız 18 yaş ve üzeri için uygundur

Oyun, yarışma, radyo, kelime, mobil sohbet gibi farklı odalarda da konuşabilirsiniz.

Dünyanın ve Avrupanın bir çok ülkesinden sitemize katılımlar olmaktadır. Türkiye’nin her yerinden binlerce insanı aynı çatı altında toplamanın mutluluğunu sizlerde yaşıyoruz. Tanıştığınız bir arkadaşınızla kendinize ait özel oda açabilir, site içinde rumuzunuzu kayıt edip sadece kendinize özel kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz üyeliksiz bu sistemden yararlanmanızı sunuyoruz hepinize iyi sohbetler.

İyi geceler.

Gecenin ürkek kanatlarından, şu saatlere uygun bir şeyler karalamak istiyorum.

Cinselliği bilmeyenle yaşamayacaksın.

Hayatıma giren kadınlar genelde tecrübelerim doğrultusundaydı. Bir süre öncesinde tanıştığım kız arkadaşım ise deneyimsizdi. Fakat güzel olması onu çekici kılıyordu. Bu durumda benim yelkenler suya iniverdi.

Hala bakire olmasına şaşırmıştım.İlk buluşmamız evde olmuştu. Üç beş sohbet, sarılma sonrasında yastık sohbetine yatay geçiş yapıverdik.Kız bakire. Haliyle ilerleyemiyorsun. Yollar kapalı. Oral seks, ön sevişme arasında paslaşmalarla maçı götürmeye çalışıyorum. İyi de profesyonel futbolcuyum, gol atmazsam olmaz ki. Jubile mi yapıyoruz anasını satayım?

Ön sevişme, oral derken gerçek birleşmeye geçmek istiyor, altımda deliriyor. Bu her buluşmamızda rutine bağlamıştı. Ben bekaretine katiyen dokunmayacağımı net bir şekilde belirtmiştim.

Sonunda anal sekste karar kıldık. İnceliklerini, ne yapması ve ne yapmaması gerektiğini anlattım kendisine.

Beklenen gün geldi. Bizde haliyle heyecan. Ama yok. İlerleyemiyoruz. Kadın acı çekiyor. Ben de zorlayamıyorum ki. İçim elvermez. Ben denedikçe doggy pozisyonunda kamburlaşıyor.

Bu daha da acı çekmesine neden oluyor. İlk denememiz fiyaskoydu. Birlikte duş alıp erteledik.

Sonrasında kararlı ve kendinden daha emindi. Denememiz başta zor olsa da nihayet parayı kumbaraya atmıştım.

İçine boşalmamı söylemiş, ben de buna seve seve evet demiştim. Hataymış, sonradan anladım.

Dikkatli davranarak temizlendi. Ben de dikkatliydim çünkü istenmeyen bir durumla karşılaşmak istemiyorduk. Bana durmadan sorduğu soru, hamile kalmam değil mi oluyordu. Ne kadar anlatsam da boş. Fazlasıyla stresliydi.

Sonrasındaki bir kaç gün sıradan geçti. Adet olmasını bekliyorum çünkü başımın etini yiyordu. Adeti bir ay gecikince ulan dedim, ulan seni becereceğime sağ elime selam verseydim keşke.

O kadar çok strese bağlamıştı ki bu adet düzenini etkilemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir