WhatsApp sohbet

Bugün sizlere WhatsApp sohbet sabitleme hakkında bilgi vereceğiz. Sohbet sabitleme işlemi nedir? İşte detaylar…

WhatsApp son dönemlerde gelişim konusunda çok fazla adım atmaya başladı. Yenilenen platformda kullanıcılar artık gelen birçok özelliği kullanma konusunda tam alışmadan yeni özellikler geliyor. Son gelen özellikleri arasında sohbet sabitleme özelliği yer alıyor. Peki nedir bu WhatsApp sohbet sabitleme lafı uzatmadan açıklayalım.

WhatsApp Sohbet Sabitleme

WhatsApp’da sohbet edilen kişiler arasında yeni gelen mesajlar daima en üste taşınıyor. Ancak bizim için daha önemli bir kişiden gelen mesajın altı düşmesini ve gözümüzden kaçmasını kimse istemez. WhatsAppise bu durumu tamamen ortadan kaldırmak adına yeni bir özellik olan WhatsApp sabitleme özelliğini getirdi.

Yeni gelen WhatsApp sabitleme özelliği ile kullanıcılar istediği sohbeti sabitleyecek ve çok hızlı bir şekilde erişim sağlayacak. Sabitlenen sohbet üzerinde iğne iconu yer alacak ve üç adet sabitleme hakkı bulunacak. Daha fazla sabitleme işlemi ise mümkün değil.

WhatsApp Sohbet Sabitleme Kullanımı

WhatsApp‘ta sohbet sabitlemek isterseniz eğer, bu özelliğin çok hızlı ve basit bir şekilde kullanıldığını hemen sizlere belirtelim. WhatsApp’ın Android modellerinde sohbetin üzerine basılı tutun ve raptiye işareti çıktığında ona basın. Artık bu sohbet sabitlenmiştir.

iPhone cihazlarda ise sohbeti sola doğru çekin ve daha sonra karşınıza çıkan raptiye işaretine basın. Sohbetizin direk en üste çıkacak ve artık sabitlenmiş olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir